آرشیو بلاگ, مقالات

15 نکته مهم برای خرید کیف مناسب

کیف زنانه

15 نکته مهم برای خرید کیف مناسب

اگر قصد دارید یک کیف خریداری کنید نکات زیر می‌تواند به شما کمک کند. برای خرید در گام اول، باید کاربرد کیف را مشخص کنید. اگر به دنبال مدلی هستید که بتوانید آن را با تعداد بیشتری از لباس هایتان هماهنگ کنید، بهتر است به دنبال انواع ساده و بدون طرح بروید. رنگ‌های مشکی، سرمه ای، قهوه‌ای و سبز تیره از جمله رنگ‌هایی است که قابلیت هماهنگی بیشتری با رنگ‌های دیگر دارد. برای مثال رنگ قهوه‌ای می‌تواند با لباس‌های کرم و شیری استفاده شود. رنگ سبز نیز ترکیب خوبی را با نارنجی و زرد تشکیل خواهد داد.

 1. اگر کیفی می‌خواهید که بتوانید روزانه از آن استفاده کنید که با همه لباس‌های شما- صرف‌نظر از رنگ‌شان- هماهنگ شود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است
 2. اگر شما لباس‌های چندرنگ یا لباسی با بافت‌های رنگی گوناگون می‌پوشید، باید یک کیف تک رنگ خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب بشود.
 3. اگر اکثرا تیپ‌های مشکی یا قهوه‌ای می‌زنید بهتر است از کیف‌های رنگی یا کیف‌های ساده‌ای که دارای تکه‌های رنگی هستند استفاده کنید. مثلا یک کیف زرد، آبی و یا قرمز یک انتخاب مناسب است و با لباس‌های شما یک ست زیبا و هماهنگ را می‌سازد.
 4. کیف و کفش بهتر است از یک جنس انتخاب شوند. به عنوان مثال انتخاب یک کیف ورنی با کفش جیر اصلا انتخاب مناسبی نیست هرچند که رنگشان یکی باشد؛ بنابراین در انتخاب کیف و کفش به جنس آن‌ها دقت کنید.
 5. اگر شما قدبلند هستید، سایز کیف مهم نیست و می‌توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعا مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته‌های کیف توجه کنید.
 6. اگر ریز اندام هستید، باید کمی هوشیارتر باشید. کیف خیلی بزرگ انتخاب نکنید. می‌توانید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف در کوچکترین قسمت اندام شما قرار بگیرد. در این صورت هنگام راه رفتن، از توجه به اندام ریز شما جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، سایز کیف به وسایلی دارد که در کیف با خود حمل کنید.
 7. شکل و ضعف اندام خود را بشناسید. برای ایجاد تعادل با یک کیف مناسب، شما باید از شکل و سایز اندام خود و ظاهر کلی‌تان آگاه باشید. باید کیفی انتخاب کنید که توجه را از قسمت‌های نامناسب اندام شما به قسمت‌های جذاب بدن تان جلب کند.
 8. اگر می‌خواهید توجه به قسمت بالاتنه شما کم بشود، کیفی بخرید که در قسمت ران و پایین کمر شما قرار می‌گیرد، در نتیجه توجه به بازو‌های درشت، بالاتنه و شکم بزرگ کم می‌شود.کیف مجلسی
 9. اگر ران‌های بزرگی دارید، کیفی انتخاب کنید که زیر بازوی شما قرار می‌گیرد، هر کیفی که درست روی کمر شما قرا بگیرد، توجه را به قسمت پایینی اندام شما جلب می‌کند.
 10. اگر شما بسیار بلند و لاغر اندام هستید، یک کیف سایز بزرگ برای شما بسیار مناسب است. اگر درشت اندام و سنگین وزن هستید، از این نوع کیف‌ها خودداری کنید.
 11. کیف‌های زیربغلی (کیف دستی‌هایی که کوچک ترند و خوب زیر بغل قرار می‌گیرند)، تازگی‌ها زیادتر استفاده می‌شوند.
 12. کیف‌های بزرگ، قلنبه و حجیم، بیشتر برای دخترانی مناسب است که وسایل زیادی لازم دارند. دختر‌های نوجوان معمولاً کیف‌های بزرگ حمل می‌کنند.
 13. کیف دستی‌های مارک دار به دلیل قیمت‌های بالایشان کمتر استفاده می‌شوند. اینکه خانمی مدت‌ها پس انداز کند تا یک کیف مد روز بخرد، نشان می‌دهد که پشتکارش برای به دست آوردن چیز‌هایی که دوست دارد، زیاد است!
 14. خانم‌هایی که کیف مستطیلی دست می‌گیرند، معمولا دوست دارند منحصر به فرد باشند و نظر و سلیقه خودشان را خیلی قبول دارند. اگر شما هم از همین گروه هستید، این انتخاب خوبی است.
 15. در هنگام خرید کیف به اندازه‌ی بند‌ها و تعداد آن‌ها توجه کنید.

تهیه شده توسط تیم اوین مد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *